animka

Kontakt
tel.
kom.
kom.

Godziny otwarcia
  Pn-Pt: 8:00-16:00

banner

banner

Oferta pracy

Aktualnie firma PALKA AUTO-GEO-TEST S.C. poszukuje samodzielnego mechanika samochodowego.

Stanowisko: Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: ul. PCK 161, Mysłowice
Kontakt: biuro@palka.auto.pl
Telefon: 695 148 607

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- diagnoza i naprawa stwierdzonych usterek pojazdów osobowych oraz dostawczych
- wykonywanie wszelkich napraw mechanicznych gwarancyjnych i pogwarancyjnych
- kontrolę ponaprawczą naprawianego pojazdu
- utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska

Oczekiwania wobec kandydatów:
- wykształcenie kierunkowe: mechanik samochodowy
- prawo jazdy kat. B
- znajomość branży motoryzacyjnej
- odpowiedzialność i samodzielność
- gotowość do uczestnictwa w szkoleniach
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość elektryki/elektroniki będzie dodatkowym atutem
- wysoka kultura osobista i brak nałogów

Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej nastawionej na rozwój firmie
- system profesjonalnych szkoleń technicznych
- umowa o pracę

Zgłoszenia zawierające CV (wraz ze zdjęciem) oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres e'mail: biuro@palka.auto.pl z tytułem maila: mechanik samochodowy. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. /Dz.U. nr 133, popz.830./" Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
   OPONY

   REMONTY ZAWIESZEŃ

   HAMULCE

   KLIMATYZACJA

Nasi partnerzy:
fota   gorecki   edpol   autopartner   intercars
pozycjonowanie Śląsk: darteye.pl